Печат

 


ІХ клас

ПО РЕД

ПРЕДМЕТ

КОЛЕКТИВ

ГОДИНИ

ИЗДАТЕЛСТВО

1

Български език ЗП

Тодор Бояджиев и колектив

2001-2013

ИК „Анубис”

ООД

2

Литература ЗП

Б.Богданов и колектив

2001-2013

ИК „ Анубис” ООД

3.

Английски език

І ч.ез.

Upsteam B1+, В2+

 

2009

Express Publishing

4

 

Немски език

ІІ ч.ез.

Schritte

International 1

Kursbuch+Arbeitsbuch

2006

Hueber

Verlag

5

Математика-

Г.Паскалев и

Здр.Паскалева

Първо равнище,

2012

“Архимед-2”

6

Информатика

Цв.Стоянов и колектив

2012

„Архимед-2”

 

7

Информационни технологии

Кр.Манев, К.Гъров, Н.Манева, Б.Йовчева, Анг. Ангелов,

2012

Изкуства

 

8

Физика и астрономия

Максимов –

за  8 клас

 

Булвест 2000

9

Химия и опазване

на околната среда

Митка Павлова и колектив – учебник за VІІІ клас

2002/2011

СД”Педагог 6”

10

Биология и здравно

възпитание

Василий Ишев и колектив – 8 клас

 

2009–2012

 

 

 

Просвета

 

 

11

География и икономика

Нено Димов –

за 8  клас

2012

 

„Просвета – София”

12

Психология и

Логика, ЗП

Иван Игов и колектив

2001- 2013

„Нова звезда 2000”

 

13

История и цивилизация

Пламен Павлов

– 8 клас

2009

Просвета София

Х клас

по ред

ПРЕДМЕТ

КОЛЕКТИВ

ГОДИНИ

ИЗДАТЕЛСТВО

1

Български език  - ЗП и ПП

Тодор Бояджиев и колектив

2001 - 2013

ИК „Анубис”

ООД

2

Литература ЗП

 

колектив

2002-2013

ИК „Анубис”

ООД

Литература ПП

 

колектив

2002-2013

ИК „Анубис”

ООД

3.

Английски език

І ч.ез.

Upsteam  B2+

 

2009

Express Publishing

4

 

Немски език

ІІ ч.е.

Schritte

International 2

Kursbuch+Arbeitsbuch

2006

Max Hueber

Verlag

 

5

Математика-

/10 а клас/

Г.Паскалев и

Здр.Паскалева

Второ равнище

2012

“Архимед-2”

5a

Математика-

/10 б клас/

Г.Паскалев и

Здр.Паскалева

Първо равнище

2012

“Архимед-2”

6

Физика и астрономия

Максимов –

за  9 клас

 

Булвест 2000

7

Химия и опазване на околната среда

М.Павлова и колектив – ІХ клас

2002 – 2011

СД„Педагог – 6”

8

Биология и здравно възпитание

Мария Шишиньова и колектив – 9 клас

2002 – 2012

 

Анубис

 

9

География и икономика

Ст. Карастоянов, Д.Дончев – 9 клас

2012

 

Анубис

10

Етика и право

Д.Добрева и С.Герджиков

2002 – 2013

„Екстрем”

11

История и цивилизация

Борислав Гаврилов и колектив

за 9  клас/ ЗП /

2001- 2011

„Просвета – София” АД

12

Информационни

технологии

Кр.Манев, К.Гъров, Н.Манева, Б.Йовчева, Анг. Ангелов,

Изкуства

 

2012

 

13

Информатика

Цв.Стоянов и колектив – 9 клас

„Архимед”

2012

ХІ клас

ПО РЕД

ПРЕДМЕТ

КОЛЕКТИВ

ГОДИНИ

ИЗДАТЕЛСТВО

1

Български език

 

Тодор Бояджиев и колектив

2001 - 2013

ИК„Анубис”ООД

2

Литература –

ЗП и ПП

В.Стефанов и Ал.Панов

2001-2013

ИК„Анубис”ООД

3.

Английски език

 

Upsteam  C1

 

2009

Express Publishing

4

 

Немски език

ІІ ЧЕ

Schritte

International 3

Kursbuch+Arbeitsbuch

2006

Hueber

Verlag

5

Математика-

/11 а клас/

Г.Паскалев и

Здр.Паскалева

Второ равнище

2012

“Архимед-2”

 

Математика-

/11 б клас/

Г.Паскалев и

Здр.Паскалева

Първо равнище

2012

“Архимед-2”

 

6

Физика и астрономия

“Механика”

М.Максимов –

-10 клас

 

„Булвест 2000”

ЕООД

 

7

Химия и опазване на околната среда

М.Павлова и колектив – 10 клас.

2002-2011

СД„Педагог 6”

 

8

Биология и здравно възпитание

Петър Попов и колектив – 10 клас

2001 – 2012

 

Просвета

 

 

9

География и икономика

Р.Пенин –

за 10 клас

2012

„Булвест 2000” ООД

 

12

Философия, ЗП

Иван Колев и Райчо Пожарлиев

2001 – 2013

ИК„Анубис”

 

13

История и цивилизация

Г.Марков и колектив  за 10 кл./ЗП+ПП/

2002-2011

„Просвета – София” АД

 

ХІІ клас

ПО РЕД

ПРЕДМЕТ

КОЛЕКТИВ

ГОДИНИ

ИЗДАТЕЛСТВО

1

Български език –

ЗП и ПП

Тодор Бояджиев и колектив

2002 - 2013

„Анубис”ООД

2

Литература ЗП и ПП

В.Стефанов и Ал.Панов

2002-2011

ИК „Анубис”ООД

3.

Английски език

 

Upsteam  C1

 

2009

Express Publishing

4

 

Немски език

ІІ ЧЕ

Schritte

International 4

Kursbuch+Arbeitsbuch

2006

Hueber

Verlag

5

Математика-

/12 а клас/

Г.Паскалев и

Здр.Паскалева

Второ равнище

2012

“Архимед-2”

Математика-

/12б клас/

Г.Паскалев и

Здр.Паскалева

Първо равнище

2012

“Архимед-2”

6

География и икономика

Р.Пенин –

за 10 клас

2001 – 2011

„Булвест 2000” ООД

7

Физика и астрономия

М.Максимов –

за 10 клас

 

„Булвест 2000”ООД

8

Свят и личност /ЗП/

М.Грекова и колектив

2008 - 2011

„Екстрем”

9

История и цивилизация

/12а клас/

Васил Гюзелев и колектив

за 11  клас / ЗП/

2001- 2011

„Просвета – София” АД

10

История и цивилизация

/12б клас/

Ал.Николов и колектив

за 11 кл./ПП/

2002-2011

„Просвета – София” АД