Печат

VІІІ КЛАС

 

ПО РЕД

ПРЕДМЕТ

КОЛЕКТИВ

ГОДИНА

ИЗДАТЕЛСТВО

1

Български език

Т.Ангелова и

М.Цанева

2002-

„Аз-буки”

2

Литература

К.Протохристова и колектив

2002-

ИК „Анубис”

ООД

3.

Английски език

Upstream ,

A1,A2,B1

2008

Express Publishing

4.

Математика

Г.Паскалев

Здр.Паскалева

2009-

„Архимед 2000”

ЕООД

5.

Информационни технологии

К.Гъров, Ан.Ангелов

2011

„Изкуства”

ІХ клас

ПО РЕД

ПРЕДМЕТ

КОЛЕКТИВ

ГОДИНИ

ИЗДАТЕЛСТВО

1

Български езцик

Тодор Бояджиев и колектив

2001 – 2012

ИК „Анубис”

2

Литература

В.Герджикова и колектив

2001- 2012

„Просвета – София”АД

3.

Английски език

І ч.ез.

Upsteam В2+

2008-2012

Express Publishing

4

Немски език

ІІ ч.ез.

Schritte

International 1

Kursbuch+Arbeitsbuch

2006- 2012

Hueber

Verlag

5

Математика

ІХ

Г.Паскалев,

Здр.Паскалева

2000- 2012

„Архимед 2000”

ЕООД

6

Информатика

Цв.Стоянов и колектив

2002- 2012

„Архимед 2000”

ЕООД

7

Информационни технологии

К.Гъров, Ан.Ангелов

2011

„Изкуства”

8

Физика и астрономия

Максимов – физика и астрономия за VІІІ клас

Булвест 2000

9

Химия и опазване

на околната среда

за VІІІ клас

Митка Павлова и колектив

2008-

Педагог 6

10

Биология и здравно образование

Василий Ишев и колектив

8 клас

2009 -

„Просвета” София

11

География и икономика

Нено Димов –География и икономика за 8 клас

„Просвета – София”

12

Психология и логика І част

Иван Игов и колектив

2001-2012

„Нова звезда 2000” ЕООД

12а

Психология и логика ІІ част

Даниела Добрева и колектив

2001-2012

„Нова звезда 2000” ЕООД

13

История

Пламен Павлов - История и цивилизация – 8 клас

2009

Просвета София

Х клас

ПО РЕД

ПРЕДМЕТ

КОЛЕКТИВ

ГОДИНИ

ИЗДАТЕЛСТВО

1

Български език

Тодор Бояджиев и колектив

2001 -

ИК „Анубис”

2

Литература

В. Котева и колектив

2002-

„Булвест 2000”

ООД

3.

Английски език

І ч.ез.

Upsteam С 1

2008

Express Publishing

4

Немски език

ІІ ч.е.

Schritte

International 2

Kursbuch+Arbeitsbuch

2006

Max Hueber

Verlag

5

Математика

Х а

Второ равнище

Г.Паскалев,

Здр.Паскалева

2001-2011

„Архимед 2000”

ЕООД

5a

Математика

Х б

Първо равнище

Г.Паскалев,

Здр.Паскалева

2000-

„Архимед 2000”

ЕООД

6

Химия и опазване на околната среда

М.Павлова и колектив – ІХ клас

2002 –

СД„Педагог – 6”

7

Биология и здравно образование

М.Шишиньова и колектив– ІХ клас

2002 –

ИК„Анубис” ООД

8

География и икономика

Румен Пенин – География и икономика за ІХ клас със засиле изучаване на англ език

„Булвест – 2000”

9

Етика и право

Д.Добрева и С.Герджиков

2002 –

„Екстрем”

10

История и цивилизация

Борислав Гаврилов и колектив

История и цивилизация за 9 клас/ ЗП /

2001-

„Просвета – София” АД

11

Информационни

технологии

Гъров, Ангелов

2011

„Изкуства”

ХІ клас

ПО РЕД

ПРЕДМЕТ

КОЛЕКТИВ

ГОДИНИ

ИЗДАТЕЛСТВО

1

Български език

Тодор Бояджиев и колектив

2001 – 2012

ИК„Анубис”ООД

2

Лигература

В.Стефанов и Ал.Панов /ЗП +ПП/

2001- 2012

ИК„Анубис”ООД

3.

Английски език

І ч.ез.

Upsteam С 1

2008-2012

LONGMAN

4

Немски език

ІІ ЧЕ

Schritte

International 3

Kursbuch+Arbeitsbuch

2006-2012

Hueber

Verlag

5

ХІ а клас

Математика

Второ равнище

Г.Паскалев,

Здр.Паскалева

2002- 2012

„Архимед 2000”

ЕООД-

ХІ б клас

Математика

Първо равнище

Г.Паскалев,

Здр.Паскалева

2002- 2012

„Архимед 2000”

ЕООД-

6

Физика и астрономия

Механика”

М.Максимов – Физика и астрономия 10 клас/ЗП/ + Механика 10 клас

2001 – 2012

„Булвест 2000”

ЕООД

7

Химия и опазване на околната среда

М.Павлова и колектив – 10 кл.

2002- 2012

СД„Педагог 6”

8

Биология и здравно образование

П.Попов и колектив за 10 клас

2001 – 2012

„Просвета – София „АД

9

География и икономика

Р.Пенин – География и икономика за 10 клас

2001 – 2012

„Булвест 2000” ООД

12

Философия

С.Герджиков и А.Мерджанова

2002 – 2012

„Екстрем”

13

История и цивилизация

Г.Марков и колектив история и цивилизация за 10 кл./ЗП+ПП/

2002-2012

„Просвета – София” АД

14

Информационни технологии

П.Чолакова

М.Дербатова

Профилирана п/ка

2008

„Просвета”

ХІІ клас

ПО РЕД

ПРЕДМЕТ

КОЛЕКТИВ

ГОДИНИ

ИЗДАТЕЛСТВО

1

Български език

Тодор Бояджиев и колектив

2002 – 2012

ИК „Анубис”ООД

2

Литература

В.Стефанов и Ал.Панов / ЗП+ПП/

2002- 2012

ИК „Анубис”ООД

3.

Английски език

І ч.ез.

CAE GOLD PLUS

ЕXAM.MAXIMISER

2008 – 2012

LONGMAN

4

Немски език

ІІ ЧЕ

Schritte

International 4

Kursbuch+Arbeitsbuch

2006- 2012

Hueber

Verlag

5

Математика

Второ равнище

Г.Паскалев и

Здр.Паскалева / ПП/

2002- 2012

„Архимед-2000”

ЕООД

6

География и икономика

Р.Пенин – География и икономика за 10 клас

2001 – 2012

„Булвест 2000” ООД

7

Физика и астрономия

М.Максимов – физика и астрономия за 10 клас

2001 – 2012

„Булвест 2000”ООД

8

Свят и личност /ЗП/

М.Грекова и колектив

2008 – 2012

„Екстрем”

9

История и цивилизация / ЗП/

Васил Гюзелев и колектив

История и цивилизация за 11 клас / ЗП/

2001- 2012

„Просвета – София” АД

10

История и цивилизация/ПП/

Ал.Николов и колектив история и цивилизация за 11 кл./ПП/

2002-2011

„Просвета – София” АД